kõik kategooriad
EN

Avaleht> Uudised

Mis on konditsioneer ja millised on selle eelised

Aeg: 2022-09-02 Tabamused: 53

Õhkjahutid, see on elektriseade, mis reguleerib temperatuuri. Seda saab kasutada paljudes kohtades ning see on populaarne ka oma energiasäästlike, keskkonnasõbralike ja odavate omaduste tõttu.

Mis on õhujahuti?
Õhujahuti, täisnimi on aurustav jahuti, tuntud ka kui jahutid, vesijahutusega kliimaseade, tööstuslik kliimaseade, energiasäästlik keskkonnakaitse kliimaseade, vesikliimaseade, kliimaseadme ventilaator. Tunnine voolutarve on vaid kaheksandik traditsioonilisest kliimaseadmest, millel on Austraalias, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides 50-aastane ajalugu ja mida on Hiinas kasutusele võetud 10 aastat. Alguses kasutati seda peamiselt tehastes ja supermarketites ning viimastel aastatel kodumasinate esilekerkimisega on Air cooleril laiem funktsioonide valik.

Õhkjahuti omadused
1、Energiasääst: elektritarbimine on vaid 0.4-1 kraadi tunnis, madalad jooksvad kulud, elektritarbimine on vaid 1/8 traditsioonilisest kompressorkliimaseadmest
2、Keskkonnakaitse: puudub freoon, komplekt lisaks lõhnale, ventilatsioon, jahutus, temperatuuri reguleerimine, niiskus ühes.
3、Jahutusefekt on ilmne: tavaliselt kuni 5 ℃ -15 ℃ jahutusefekt ja kiire jahutamine.
4、Suur leviala: iga jahuti pindala on 60–150 ruutmeetrit, õhu kohaletoimetamise võimsus tunnis 8000–18000 m³, õhu kohaletoimetamise kaugus on pikk.

Külmutuspõhimõte
Kõrge efektiivsusega "otse aurustusjahutuse" tehnoloogia kasutamine. Põhimõte seisneb selles, et aurustumisprotsessis olev vesi neelab soojust, st entalpia väärtuse korral neelab õhu mõistlikku soojust, vähendab õhutemperatuuri.

Märja kardina omadused
Kui värske õhk läbib mitmekihilise lainepapist komposiit märja kardina südamikku, aurustub märjal kardinal olev vesi otseses kokkupuutes värske õhuga ja õhutemperatuur alandatakse lõpuks märja lambitemperatuuri lähedale.

Ventilatsiooni põhimõte
Uut välisõhku filtreeritakse ja jahutatakse auruõhujahutiga ning suunatakse seejärel pidevalt tuppa ning lõhna, tolmu ja kõrge temperatuuriga hägune õhk juhitakse sisetemperatuuri alandamiseks välja.

Mis on kodu õhujahuti?
Kodu õhujahutit nimetatakse ka kodu keskkonnakaitseliseks konditsioneeriks, aurustavaks jahutusventilaatoriks. Pole kompressorit ega freooni, külmutusagens on vesi, kuulub keskkonnakaitse ja energiasäästliku kliimaseadme alla. Selle tööpõhimõte on tsirkuleeriva veepumba abil pidevalt paagis olevat vett välja pumbata läbi riidest veesüsteemi, mis on ühtlaselt pihustatud aurustusfiltrikihile, kuuma välisõhku aurustavasse jahutuskeskkonda, aurustavasse jahutuskeskkonda ja aurustavasse jahutuskeskkonda. märg kardin (spetsiaalsest materjalist kärgstruktuuri kiht, et jahutusefekt oleks ideaalsem) vahetus ja vee täielik soojusvahetus, läbi vee aurustamise ja soojuse neeldumise jahutus külm puhas Õhk surutakse ruumi madala müratasemega ventilaatori abil.

Kodu õhujahutite eelised?
1. Odav
kodu õhujahutid on suhteliselt odavad, tavaliselt 300–700 jüaani, kui ainult üks jahuti jahutusfunktsioon on veelgi odavam.
2. Säästke elektrit
Koduõhujahuti koguvõimsustarve on vaid 60 kuni 80W, mis on võrreldav tavalise elektriventilaatori omaga. Kuigi see ei suuda tegelikult saavutada kliimaseadme jahutavat efekti, on see palju parem kui elektriline ventilaator.

Kuidas osta õhujahutit?
Vaadake protsessi: tarbijad näevad toodet ostes, kas õhujahuti liigendid on tihedalt ühendatud, kas kasutatud kruvid, nupud ja muud väikesed osad on hästi tehtud, kas paigaldus on tihe, kas kontakt on hea jne. .. Kui õhujahuti ostmine on isegi nende kõige väiksemate osade jaoks problemaatiline, siis võib ette kujutada peamiste sisemiste komponentide kvaliteeti.
Vaadake osi: kogu õhujahuti masin koosneb erinevatest osadest ja osade kvaliteet on otseselt seotud õhujahuti kasutuseaga ja selle kasutamise tõhususega. Seetõttu on põhiosade vaatamine kogu valikuprotsessi kõige olulisem osa.
Vaata välimust: Kuigi kauni välimusega tooted ei pruugi olla kvaliteetsed, on kvaliteetsetel toodetel kindlasti ilus välimus. Seetõttu võite ostes õhujahuti kesta käega katsuda, et katsuda, kas sellel pole kulumisjälgi, ebatasast pinda, deformatsioone ja muid nähtusi; või kas esineb defekte, nagu pigmendi ebaühtlane jaotumine, laigud, mullid jne.
Vaadake kaubamärki: bränd on üles ehitatud toote kvaliteedi ja tootja reklaamimise täiuslikule kombinatsioonile, samas kui bränditeadlikel tootjatel on üldiselt pikaajaline strateegiline plaan, seega on bränditooted suhteliselt soovitavamad.

Eelmine: mitte ükski

Järgmine: mitte ükski